úterý 29. března 2016

Paris Fashion Week in B&W
Před půl rokem jsme společně s kamarádkou Danielou zavítaly do evropského města módy - Paříže. Myšlenka francouzského výletu vznikla v souvislosti s konáním tamního fashion weeku, na který jsme se obě chtěly již nějaký ten rok podívat, ale příležitost jsme dostaly až vloni na podzim. Kromě námi oblíbeného poflakování se po kavárnách a francouzské konverzace s místními mládenci jsme si obě zamilovaly pařížskou čtvrť Le Marais, kde jsme trávily bezmála každou volnou chvíli. Nemohly jsme se nabažit pitoreskních uliček, které lemovaly zdi plné plakátů připomínající spíše umělecká díla než propagační materiály. Zpětně mě jenom mrzí, že jsme nestihly také poobdivovat výtvory tamějších kreativců (plakáty nepočítám!) plnící miniaturní galerie zapadlé v méně známých částech francouzské metropole. Když jsme zrovna nebloudily městem, obléhaly jsme společně s tisíci dalších fanynek přehlídky módních návrhářů, kde vznikly i tyhle fotky. 

It has been almost half a year I've visited one of my favourite cities - Paris. I came there with my friend Daniela and since we are both huge fans of fashion besides the common sightseeing we also managed to see few fashion shows (or shall I better say the locations of the shows?) That time I was still much into the street style photography and I enjoyed capturing the overall atmosphere of fashion weeks. Even though I am not finding it as enjoyable as I did before I still think the pictures are worth publishing. 
6 komentářů:

 1. V černobílé jsou ty fotky fakt snad ještě krásnější!
  Bylo to skvělé, do teď na to s nějvětší radostí a jiskrou v očích vzpomínám <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danielko, byl to jeden z nejlepších okamžiků minulého roku, a to především díky Tobě! :)

   Vymazat
 2. Pane jo! To, že jsem tě díky holkám zase po nějaké době potkala mě neskutečně potěšilo. Chvilička s tebou zlepší den. Jsi neuvěřitelně inspirativní člověk. Fotky jsou úžasný! Ta atmosféra z nich úplně čiší. <3

  OdpovědětVymazat
 3. Krasne fotky. Ja byla na PFW vloni a byla jsem uplne stejne nadsena :)

  xxx

  CITC FASHION BLOG

  OdpovědětVymazat